top of page

צילום לנפש

lina miara
עלים 2
בעולם בו את יכולה להיות הכל בחרי להיות את
עלים.png

בואי גלי מה קורה כשהצילום פוגש את הנפש. אני מזמינה אותך לאפשר לעצמך זמן שהוא רק שלך, להתמסר ולבחור בעצמך.


כאן, במרחב המיוחד שיצרתי, דרך החוויה והצילום תוכלי לגלות עוד צדדים מרתקים שקיימים בך ולתת להם מקום.
תוכלי לבטא את הצד הנשי, הרך, הרגוע , השליו בשילוב הצד הצבעוני המלא בצחוק, הנאה, שובבות והשתטות.
יש כאן הכל מהכל.

אם את חוגגת יום הולדת, או פשוט רוצה לחגוג את מי שאת ואת החיים.
לבד או עם אדם אהוב בחייך – בואי והעניקי לעצמך את המתנה והמיוחדת הזו.

להטבת יום הולדת וקבלת פרטים לחצי כאן

 - גלריית צילומים לנפש -

 • מהו צילום עסקי תדמיתי?
  אנו חיים בעולם ויזואלי. תמונות הן חלק בלתי נפרד משיווק ומהוות דרך חשובה ונפלאה לאפשר ללקוחות להכיר אותך ואת העסק שיצרת. חשוב ליצור תמונות שישקפו את מי שאת ואת מה שאת מאמינה בו. כך הלקוחות המדויקים לך יוכלו להכיר, להתאהב ולרצות לרכוש ממך.
 • איך אפשרי להעביר את האישיות שלי בתמונה?
  לשם כך אני פה. עם הידע, הניסיון והכלים שיש ברשותי אני בודקת איתך מה המסר שאת רוצה להעביר ללקוחות ומדריכה אותך כיצד ניתן לעשות זאת.
 • מה האפשרויות הקיימות לצילום?
  יצרתי מספר אפשרויות המתאימות לסוגי אופי וצרכים שונים. ניתן להצטלם בסטודיו בתאורה טבעית, ישנה אפשרות בתאורה מלאכותית על רקעי סטודיו אחידים או צילומי חוץ בבית העסק או לוקיישן מתאים. לקבלת פרטים על האפשרויות והצעת מחיר מוזמנת למלא פרטים ליצירת קשר.
 • מהו ההבדל בין צילום פורטרט לצילום שיווקי?
  בצילום פורטרט אנו מתמקדות בתמונות פנים שלך. בחבילות בהן המיקוד הוא פורטרט הוא עבור עסקים שצריכים תמונות ממוקדות פנים לאתרים כמו לינקדאין, תמונות צוות הנהלה, תמונה לכרטיס ביקור, תמונה לאתר הכרויות. בצילום שיווקי אנו יוצרות מאגר של תמונות מגוונות שישמשו אותך לאורך השנה בפרסומים השונים. בתוכן גם משולבות תמונות פורטרט אך בנוסף להן תמונות של מקום העבודה, העשייה, המוצרים וכל מה שאנו נתכנן ביחד שיכול לשרת את הצרכים השיווקיים.
 • כמה זמן מראש מומלץ לתאם צילום?
  בכדי שתוכלי לבחור מועד ושעה שנוחים עבורך מומלץ לתאם כחודש מראש. כמובן שישנה אפשרות לתאם גם בטווח קצר יותר על בסיס מקום פנוי.
 • האם נערך מפגש לפני הצילומים?
  במסגרת האפשרויות ישנה חבילה הכוללת פגישת ייעוץ בטרם הצילומים. זו אפשרות נפלאה ומומלצת שמאוד תורמת לתהליך ולעסק. במידה ובוחרים בחבילה ללא פגישת ייעוץ - נערכת שיחה טלפונית להכרות והכוונה.
 • מה אם יש לי חשש מצילומים ואין לי בטחון מול מצלמה?
  במצב כזה מומלץ לבחור באפשרות שזמן הצילום ארוך יותר. הזמן בשילוב הגישה האימונית והניסיון שלי, מאפשרים לך מרחב בטוח להשתחרר ולגלות שגם את יכולה להרגיש בנוח וליהנות מול המצלמה כשאת בידיים טובות.
 • הצטלמתי בעבר ולא הייתי מרוצה, איך אדע שהפעם זה יהיה שונה?"
  מפגש הצילום הוא תהליך למידה משותף בו אני מראה לך את התמונות בכל כמה רגעים כדי לוודא שאת מתחברת ובכך מדייקת יחד איתך כדי שתהיי שלמה. אנו נסיים את הצילומים כשאת בידיעה שיש לך תמונות שאת שלמה איתן.
 • האם נדרש איפור?
  אני מאמינה שאיפור הוא חשוב וממליצה בחום להתאפר באופן מקצועי. ישנן מאפרות מקצועיות ורגישות שעובדות עם הסטודיו. הן יכולות להגיע לביתכן לאפר או ניתן להגיע אליהן, במרחק של דקה מהסטודיו. יחד עם זאת ישנן מצולמות שמטעמי בריאות, אידיאולוגיה, נוחות – בוחרות שלא להתאפר וזה כמובן אפשרי.
 • כיצד עלי להיערך מבחינת ביגוד לצילומים?
  בהתאם לשיחת הייעוץ – בין אם היא פנים מול פנים ובין אם היא בטלפון, אנו דואגות לוודא לתכנן ולהתאים את הבגדים שקיימים ברשותך למטרה שהצבנו לעצמנו. במידה ויש פריטים שאת רוצה ואין ברשותך – ניתן לרכוש באופן עצמאי או לתאם מפגש ייעוץ ורכישה עם הסטייליסטית שעובדת עם הסטודיו.
 • כמה תמונות אני מקבלת?
  לכל חבילה מהאפשרויות הקיימות ישנה כמות תמונות שונה שמתקבלת בתוצר הסופי. ניתן להגדיל את כמות התמונות בתוספת תשלום עבור עריכה ועיבוד.
 • כיצד מקבלים את התמונות?
  כל התמונות מועלות לצפייה בגלריה אינטרנטית אישית ממנה ניתן לבחור את הנבחרות שלך לעיבוד ועריכה. התמונות שתקבלי הן אלו שבחרת במסגרת הכמות בחבילה לאחר שעברו עיבוד ועריכה. את תוכלי להורידן למחשב באיכות גבוהה לשימוש לצרכים השונים. לא מתקבל כל חומר הגלם שצולם.
 • מה הכוונה בתמונות ערוכות?
  אלו תמונות שעברו סידור והתאמה מבחינת יישור, צבעוניות, תאורה, מחיקת חצובות.
 • מה הכוונה בתמונות מעובדות?
  אלו תמונות בהם אני משתמשת בטכניקות עריכה מתקדמות להחלקת העור והעלמת סימנים בעור, פצעים, עקיצות, כהות מתחת לעיניים ועוד. ועריכה של צבעוניות בשיטות מתקדמות כדי להעצים את האווירה בתמונה.
 • תוך כמה זמן אני מקבלת את התמונות?
  לאחר הצילומים התמונות יעלו לגלריה האינטרנטית בטווח של 7 ימי עבודה. הימים אינם כוללים ימי חג/שישי ושבת. לאחר בחירת התמונות קבלת התמונות המוכנות ינתנו עד 10 ימי עבודה. טווחים אלו יכולים להשתנות בתקופת מועדים וחגים. אני עושה את המאמצים שתקבלו את התמונות מהר ככל שניתן בכדי שתוכלו ליהנות מהם ולעשות בהם שימוש. במידה ויש מצבים חריגים בהם נדרשות תמונות מסוימות בטווח קצר, ניתן לעשות זאת בתיאום מראש.
 • לאחר שקיבלתי את התמונות האם הן נשמרות גם בסטודיו?
  מרגע מסירת התמונות המוכנות ללקוחה אין חובת שמירה של התמונות על ידי הצלמת/ הסטודיו.
צילום לנפש - פרטים
רוצה לצאת לדרך.

מוזמנת להשאיר פרטים ואחזור אלייך בהקדם

גלי לי מתי היום המיוחד שלך ואשלח לך הטבת יום הולדת

תודה על פנייתך, אחזור אלייך בהקדם

bottom of page